SacrificeMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sacrifice MU
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 DrDeadly UnBan

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
davidelu1

davidelu1


Mesaje : 42
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Bass Down Low !!

DrDeadly UnBan Empty
MesajSubiect: DrDeadly UnBan   DrDeadly UnBan Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 12:15 pm

Salut Sad , ma scuzati ca deranjez, rog admini sa citeasca ce scriu si sa ia o decizie: Sunt DrDeadly,Devlish,EuDavid as vrea si eu unban daca se poate fiindca practic am luat ban pe degeaba, fiindca am scris pe global dupa ce GEO a spus sa nu mai spunem nimic despre acel sub (care a cutremurat tot serverul), infine eu am scris doar : Geo trace me ! .... nu mai am printul in calculator ca il atasam fiindca initial mam lasat si am sters mu-ul din calculator . Rog admini sa ia o decizie serioasa , Geo,Blade,MOBB scuze daca vam jignit cu ceva respectele mele , ce sa mai spun noroc cu serverul .

P.S.: Daca se ajunge la o decizie pozitiva as vrea ca si caracterul EuDavid sa fie Unbaned , daca se poate daca nu osa revin cu alt topic ! Very Happy cheers





DrDeadly, Guild: cdcd afro
Sus In jos
Geo

Geo


Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/07/2011
Varsta : 31
Localizare : Stadium

DrDeadly UnBan Empty
MesajSubiect: Re: DrDeadly UnBan   DrDeadly UnBan Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:35 pm

Contu tia fost sters .. cred ca sti prea bine de ce .. sa nu se mai intample daca vrei sa mai joci pe sv
Sus In jos
http://sacrificemu.malware-site.www/
davidelu1

davidelu1


Mesaje : 42
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Bass Down Low !!

DrDeadly UnBan Empty
MesajSubiect: Re: DrDeadly UnBan   DrDeadly UnBan Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 11:14 pm

Am observat ... ca mia fost sters... dar nu cred ca trebuia facuta chestia asta.. ce discutam pe mess ..nu are legatura cu jocul ! infine Respectele mele in continuare ! Multumesc !
Sus In jos
xixses

xixses


Mesaje : 10
Data de inscriere : 15/07/2011

DrDeadly UnBan Empty
MesajSubiect: rasp   DrDeadly UnBan Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 9:27 am

s-a facut decizia,daca el asa zice asa tre sa fie, contul nu se reface de catre admini, daca vrei poti sa-l refaci u
data viitoare ai grija

Topic Closed
Sus In jos
Continut sponsorizat





DrDeadly UnBan Empty
MesajSubiect: Re: DrDeadly UnBan   DrDeadly UnBan Icon_minitime

Sus In jos
 
DrDeadly UnBan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» LilTony - Unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SacrificeMu :: Cereri Unban-
Mergi direct la: