SacrificeMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sacrifice MU
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 LilTony - Unban

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
LilTony




Mesaje : 4
Data de inscriere : 16/07/2011

LilTony - Unban Empty
MesajSubiect: LilTony - Unban   LilTony - Unban Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 2:21 pm

Salutare.

LINK: https://sacrificemu.forumgratuit.ro/t18-bl-lil-tony-sau-ceva

NICK: LilTony

Deci, n'am nicio scuza ... Dupa ce am fost insultat in nenumrate randuri de k1nderDL, am zis ca are si el 12 ani si na, omul se mai scapa la nervi si n'am stat sa fac screens sau sa'l postez. L'am 'tachinat' putin si gata, el s'a agitat tot tot. . Hai sa fim sinceri, se vede clar in poza postata de n00b ca mai mult de jumtate din chat e 'sters', fix din acest motiv, pentru ca, k1nderDL m'a injurat primul. Nu vreau sa caut scuze, vreau doar sa mi se scoata ban'ul pentru ca poza a fost editata si nu arata toata discutia ori sa ne arate n00b toata discutia.

ps: Rog un alt admin, care nu e in guild`ul Addicted sa raspunda la topic. Multumesc.
Sus In jos
Geo

Geo


Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/07/2011
Varsta : 31
Localizare : Stadium

LilTony - Unban Empty
MesajSubiect: Re: LilTony - Unban   LilTony - Unban Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 1:24 am

ban'ul iti va fi scos la expirarea termenului 4 days 12 hours 49 minutes 53 seconds
Sus In jos
http://sacrificemu.malware-site.www/
MoTaNu

MoTaNu


Mesaje : 20
Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Iasi

LilTony - Unban Empty
MesajSubiect: Re: LilTony - Unban   LilTony - Unban Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 9:24 am

Imi scuzati interventia chiar daca nu am treaba dar e coleg de guild si cred ca ii pot lua apararea si dupa cum a zis Admin:
Subiect: Re: BL - Lil Tony (sau ceva..) Astazi la 1:39 am Raspunde cu citat
Nu acceptam poze modificate, te rog sa repostezi poza completa.

Cred ca ar trebui sa i se scoata ban-ul pana cand nu va fi pusa o poza completa daca asa zisa injuratura a fost provocata sau nu ii era adresata lui nu se cheama Vanare?

Si ink ceva din moment ce adminu care cred ca este owneru a spus ca nu se accepta poze modificate dc adminu xixses care este in acea guilda a luat o decizie imediata? Se merge pe cunostinte? Il stiu ii din guild cu mine are dreptate:)) haidetzi sa fim seriosi si Fair Play in acelasi timp:) Va multumesc
Sus In jos
xixses

xixses


Mesaje : 10
Data de inscriere : 15/07/2011

LilTony - Unban Empty
MesajSubiect: Re: LilTony - Unban   LilTony - Unban Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 1:27 pm

close topic careva,asta e din S2:CLOSED
Sus In jos
Continut sponsorizat





LilTony - Unban Empty
MesajSubiect: Re: LilTony - Unban   LilTony - Unban Icon_minitime

Sus In jos
 
LilTony - Unban
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» DrDeadly UnBan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SacrificeMu :: Cereri Unban-
Mergi direct la: