SacrificeMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sacrifice MU
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Spoturi Arena /Kanturu S3

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Spoturi Arena /Kanturu S3 Empty
MesajSubiect: Spoturi Arena /Kanturu S3   Spoturi Arena /Kanturu S3 Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 11:32 pm

O mica sugestie pentru tarcurile din arena, sa se adauge in un tarc mai multe specii de mobi nu doar una, si sa fie spot imprastiat nu buchet...cu spoturi doar buchet vor juca doar bk/dl iar lumea se va plictisi..Spoturi Arena /Kanturu S3 Icarusmobs



Spoturi Arena /Kanturu S3 Icarusmobs2






Iar pentru Kanturu 1/2 Sa se adauge spoturi mai tari, gen pentru playeri 5+ rr...tot asa imprastiate nu buchet, dar nici prea imprastiate, iar lvl de kanturu1 sa fie minim 250,avand in vedere ca sunt spoturi mai tari...iar pentru arena sa fie lasat 100...
Spoturi Arena /Kanturu S3 Kanturu




Spoturi Arena /Kanturu S3 Kanturu2


================================================================================


Iar in arena in afara tarcurilor ar fi frumos niste spoturi cu mobi gen:
Spoturi Arena /Kanturu S3 Arenay

aman2 rase in acelas spot, sa fie vreo 5spoturi la fel sa nu ne batem pentru "cel mai bun spot" etc iar spoturile din afara tarcurilor sa fie gen buchet dar nu sa apara toti mobii in acelas punct, gen sa apara apropiati dar sa nu ii poti omora pe toti din death stab /fire scream(ca la spot punct)
Sus In jos
GamE




Mesaje : 5
Data de inscriere : 21/07/2011

Spoturi Arena /Kanturu S3 Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi Arena /Kanturu S3   Spoturi Arena /Kanturu S3 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 12:44 am

o idee destul de bun sunt de acord dar mi-a fost cam greu sa inteleg ce spui..Smile))
Sus In jos
Simona

Simona


Mesaje : 12
Data de inscriere : 16/07/2011

Spoturi Arena /Kanturu S3 Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi Arena /Kanturu S3   Spoturi Arena /Kanturu S3 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 2:37 am

+1 ai dreptate
Sus In jos
romi66

romi66


Mesaje : 13
Data de inscriere : 18/07/2011
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare / MAramures

Spoturi Arena /Kanturu S3 Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi Arena /Kanturu S3   Spoturi Arena /Kanturu S3 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 5:33 am

da e idede f buna.. sper ca admini vor lua in considerare optiunea.... +1 vot
Sus In jos
MoTaNu

MoTaNu


Mesaje : 20
Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Spoturi Arena /Kanturu S3 Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi Arena /Kanturu S3   Spoturi Arena /Kanturu S3 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 11:45 am

Parerea mea e ca spoturile erau bune cum erau pe s2 si acuma sunt bune numai ca mobii au defence prea mare si la 4 rr cu buff de elf le dau miss...
Sus In jos
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Spoturi Arena /Kanturu S3 Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi Arena /Kanturu S3   Spoturi Arena /Kanturu S3 Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 3:54 am

Nu stiu cum erau spoturile pe s2, dar acum daca se baga S4 poate baga spoturi mai calumea, nu monsters ca-n blood castle, ca-i plictisita lumea de scutieri etc... Smile
Sus In jos
MoTaNu

MoTaNu


Mesaje : 20
Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Spoturi Arena /Kanturu S3 Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi Arena /Kanturu S3   Spoturi Arena /Kanturu S3 Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 4:07 am

nu vezi sa sunt mobi de kalima/kantru numa ca ar trebui sa le scada un pic defence ca nui face nimeni
Sus In jos
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Spoturi Arena /Kanturu S3 Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi Arena /Kanturu S3   Spoturi Arena /Kanturu S3 Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 6:02 am

Dap, la aia le dai miss si la 6rr Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spoturi Arena /Kanturu S3 Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi Arena /Kanturu S3   Spoturi Arena /Kanturu S3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Spoturi Arena /Kanturu S3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Spoturile Arena

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SacrificeMu :: Sugestii-
Mergi direct la: