SacrificeMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sacrifice MU
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
MoTaNu

MoTaNu


Mesaje : 20
Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Empty
MesajSubiect: Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare   Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 1:35 am

Sus In jos
MoTaNu

MoTaNu


Mesaje : 20
Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Empty
MesajSubiect: Re: Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare   Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 2:13 am

Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/06/2011

Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Empty
MesajSubiect: Re: Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare   Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 2:39 am

Plangere formata incorect.
Poza cu spot liber nu exista (ai cei 2 acolo cu tine care nici macar nu sunt in party).
Pozele de ks iarasi nu sunt bune pentru ca iti trebuie sa faca ks timp de 2minute (nu 1minut cum e la tine) in care sa ai si 2 poze cu el.Adica prima poza la minutu 00 cum ar veni si poza 2 la minutul 02.
Pozele pentru mutare spot se leaga de problema 1 (poza cu spot).Acest lucru, cum nu exista la tine, nu se poate acorda suspend.

Data viitoare te rog sa formulezi o plangere corecta altfel incep cu nefondatele.

Si sa nu aud ca-i tin partea sau ceva in genul ca eu nici macar nu am caracter pe joc deci fara comentarii inutile.

Topic closed.
Sus In jos
https://sacrificemu.forumgratuit.ro
MoTaNu

MoTaNu


Mesaje : 20
Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Empty
MesajSubiect: Admin.....   Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 5:19 am

Nu te supara dar cred ca gresesti cand teai implicat in plangerea mea..deci poza spot gol e foarte corecta ce treaba am cu cei 2 din moment ce eu is acolo si atac si aia is afk? Cred ca aici ar fi trebuit sa vii u sa ii mutzi lore pt afk deci eu nu am nici o vina..si poza cu ks incepe de la min 00 si se termina dupa min 10 cand ma muta atunci tot ks face si dovada cu mutatu ca a venit si a 2-a oara asa ca te rog sa mai analizezi odata plangerea mea mai bine daca nu o voi reformula si voi pune toate 30 de printuri ca sa fii multumit!
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/06/2011

Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Empty
MesajSubiect: Re: Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare   Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 5:39 am

Tu ce intelegi prin poza SINGUR pe spot?Sau tu chiar nu ai citit regulamentul ca sa vezi ca scrie clar acolo ce inseamna spot GOL/LIBER?Pana in momentul in care nu vad acea poza, nu se acorda suspend.
Sus In jos
https://sacrificemu.forumgratuit.ro
MoTaNu

MoTaNu


Mesaje : 20
Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Empty
MesajSubiect: Re: Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare   Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 5:48 am

Omule am 16 ore de cand stau pe spotu ala u ce nu intzelegi aia 2 au venit si au lasat afk..peste mine..dar in fine uite poza cu spotu gol la ora 6 dimineatza daca asta te face fericit!

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/190/screen072206090001.jpg/
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/06/2011

Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Empty
MesajSubiect: Re: Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare   Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 6:01 am

Asa, acum ca ai pus poza corecta, iau masuri dar tot avem niste probleme...
Adica: KS tot nu e bun pentru ca doar in 1 din poze se vede ca trage direct in spot.

Oricum, SeshaT 5 zile suspend pentru mutare de pe spot.
Sus In jos
https://sacrificemu.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Empty
MesajSubiect: Re: Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare   Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare Icon_minitime

Sus In jos
 
Seshat ks+mutat+jignire+amenintare cu vanatoare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SacrificeMu :: Plangeri-
Mergi direct la: