SacrificeMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sacrifice MU
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Schimbare Regula

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
n00b

n00b


Mesaje : 13
Data de inscriere : 16/07/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:17 pm

Personal , si nu cred ca sunt singurl , care am ajuns la concluzia ca regula cu afk cu toptanul, e depasita.Aceasta regula strica frumusetea jocului din cauza: Formulare by Cartman " Poti sta afk singur , nu te muta nimeni , daca il prinzi postezi si ia ban respectul". Voua vi se pare normal sa stai asa afk "in prostie" ? Pentru ce mai joci mu, daca se poate numa ca te joci , ca practic tu doar deschid un launcher , apesi f7 si te duci sa te plimbi , mananci , dormi si alte chestii . Nu sunt impotriva sa lasi afk , dar knd o faci iti asumi riscul ca poti fi mutat omorat si d/c.


Sper sa fie luata in seama si propunerea mea,chiar daca sunt un simplu player!
Numai bine:)
Sus In jos
Simona

Simona


Mesaje : 12
Data de inscriere : 16/07/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:30 pm

+1
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/06/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:35 pm

Ca sa fie pe intelesul tuturor, poti lasa afk cat timp vrei tu, poti sa muti pe respectivul de pe spot, doar sa n-ai norocul sa vina la PC sa te prinda in timp ce tu-i dai cu skill in cap si-l muti.Daca te-a prins si te posteaza cu pozele necesare (poza cu spot si MINIM 3 poze in care tu dai cu skill in el) e logic ca o sa acord suspend.
Sus In jos
https://sacrificemu.forumgratuit.ro
k1nder




Mesaje : 4
Data de inscriere : 16/07/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:37 pm

+1 de la mine




" BANI ARE SI TIGANII "
Sus In jos
n00b

n00b


Mesaje : 13
Data de inscriere : 16/07/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:40 pm

daca eu intreb de 5 ori daca e on si el nu raspunde , fac 3 printuri in 5 minute si el tot nu raspunde
eu ma apuc sal mut(considerand ca e afk), el imi face print si posteaza , iau ban?
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/06/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:42 pm

Tu nu mai ai treaba cu printuri de afk.Tu doar trebuie sa fi atent cum si ce faci cand il muti ca, chestia asta daca el sta on si nu zice nimic cand il intrebi si dupa te posteaza eu pot s-o iau si ca vanatoare.
Sus In jos
https://sacrificemu.forumgratuit.ro
n00b

n00b


Mesaje : 13
Data de inscriere : 16/07/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:44 pm

Pai ce vina am eu ca sta X sau Y pe spot.Daca el sta pe spot bun, eu nul vanez pe el, vanez spotu:)
Sus In jos
Simona

Simona


Mesaje : 12
Data de inscriere : 16/07/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:49 pm

regula asta si urmarea ei, adica chestia cu prinsu playerului mi se pare stupid , scz de expresie SmileSmile
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/06/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:56 pm

Nu am zis ca tu-l vanezi pe cel cu spotul, ci el pe tine stand on si asteptand ca tu sa-l muti ca el sa te poata posta, intelegi acum?Smile
Sus In jos
https://sacrificemu.forumgratuit.ro
n00b

n00b


Mesaje : 13
Data de inscriere : 16/07/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 1:04 pm

Sa zicem ca da.
Dar felul in care a explicat Cartman a lasat de dorit..



Ms de raspuns "Admin"




"BANI ARE SI TIGANII"
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/06/2011

Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 1:28 pm

Eu sunt Cartman.
Sus In jos
https://sacrificemu.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Schimbare Regula Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Regula   Schimbare Regula Icon_minitime

Sus In jos
 
Schimbare Regula
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regula de baza la aceasta sectiune

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SacrificeMu :: Sugestii-
Mergi direct la: