SacrificeMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sacrifice MU
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 BoGoJanG - PK golden

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Aeryr




Mesaje : 3
Data de inscriere : 13/07/2011

BoGoJanG - PK golden Empty
MesajSubiect: BoGoJanG - PK golden   BoGoJanG - PK golden Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 11:14 am

Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/06/2011

BoGoJanG - PK golden Empty
MesajSubiect: Re: BoGoJanG - PK golden   BoGoJanG - PK golden Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 10:01 pm

Poza cu golden?Doar tu la el?
Sus In jos
https://sacrificemu.forumgratuit.ro
Aeryr




Mesaje : 3
Data de inscriere : 13/07/2011

BoGoJanG - PK golden Empty
MesajSubiect: Re: BoGoJanG - PK golden   BoGoJanG - PK golden Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 12:08 am

Tu vezi cumva DMG facut de el in goldan ?Smile



PS: nu am facut poza singur la goldan pentru ca nu am crezut ca zace atata nesimtire
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/06/2011

BoGoJanG - PK golden Empty
MesajSubiect: Re: BoGoJanG - PK golden   BoGoJanG - PK golden Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 12:10 am

b) golden:
Se sanctioneaza cu suspend orice caracter care face KS la golden unui caracter sau party.
Cel care a venit primul la golden castiga dreptul de primul venit (dreptul asupra goldenului). Primul venit isi pierde acest drept daca moare in timp ce se bate cu goldenul. Se adauga pedepsele date de regula de KS pentru cei care fac KS asupra goldenului primului venit.

Oricine poate sanctiona un astfel de comportament atata timp cat plangerea e sustinuta cu 1(un) screenshot singur/party singur(i) cu goldenul, 1(un) screenshot in care sa se vada cel care face KS.

Sanctiuni:
- 5 (cinci) zile suspend pentru prima abatere;
- in cazul recidivei se va sanctiona cu dublul sanctiunii anterioare.
Sus In jos
https://sacrificemu.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





BoGoJanG - PK golden Empty
MesajSubiect: Re: BoGoJanG - PK golden   BoGoJanG - PK golden Icon_minitime

Sus In jos
 
BoGoJanG - PK golden
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BoGoJanG-BL

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SacrificeMu :: Plangeri-
Mergi direct la: