SacrificeMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sacrifice MU
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Noul patch ( probleme launcher )

In jos 
+6
MoTaNu
DoMiNoS
GUNTER
Geo
MegaCat
davidelu1
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:15 am

Conturi noi?sau cele vechi
Sus In jos
Diesel




Mesaje : 24
Data de inscriere : 14/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:18 am

Bai nene u esti prost sau ce drq?doamne ce intrebari mai pui.... cik conturile vechi? poi atunci la ce drq a mai dat rr db ?! ...
Sus In jos
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:20 am

Nu a dat rr db, a schimbat sezonul noob, e o diferenta...
Sus In jos
Diesel




Mesaje : 24
Data de inscriere : 14/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:21 am

ce?! nu a dat rr db ? chiar k esti prost... du-te drq si joaca mario k mu online nu este ptr pustii sub 15 ani=)
Sus In jos
Geo

Geo


Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/07/2011
Varsta : 31
Localizare : Stadium

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:22 am

Dominos si diesel asha ceva nu accept !! ... nu vor mai fi conturile vechi .. punct
Sus In jos
http://sacrificemu.malware-site.www/
Diesel




Mesaje : 24
Data de inscriere : 14/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:33 am

geo hai cu clientu ala odata Twisted Evil
Sus In jos
Diesel




Mesaje : 24
Data de inscriere : 14/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:37 am

uppppppp lol!
Sus In jos
Diesel




Mesaje : 24
Data de inscriere : 14/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:49 am

ce ii faci ma geo ?... ori il deschizi ori il inchizi? Crying or Very sad
Sus In jos
Geo

Geo


Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/07/2011
Varsta : 31
Localizare : Stadium

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:53 am

Diesel tineo tot asha si ai disable 5 zile .. acu pun client pe site
Sus In jos
http://sacrificemu.malware-site.www/
Diesel




Mesaje : 24
Data de inscriere : 14/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:58 am

Singurele
reguli ramase sunt bunul simt pe forum si atentie la limbaj.In rest,
fiecare sectiune are regulament propriu care intra in cadrul
regulamentului forumului Smile.
Incalcarea acestor reguli din fiecare sectiune se vor sanctiona cu 3 zile disable.
Nu cred k am incalcat vreo regula.. doar i-am explicat acelui destept ... mai bine zis iam zis un adevar;)
si dak ar fi sa imi dai ss .. 3 zile nu 5 Very Happy
Acum afk Very Happy
Sus In jos
davidelu1

davidelu1


Mesaje : 42
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Bass Down Low !!

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:14 am

Diesel si Dominos ia nu mai faceti gura pe forum ca poate incep eu sa va iau de voi ... hai liniste asteptati sa se faca serverul daca faceti gura aici si va dati zmei nu rezolvati nimik asa ca duceti'va fumati o tigare beti o cafea si asteptati ca deja deveniti stresanti ... ati umplut topicul de posturi lol! !!! Ceaw !! Respect ! cheers cheers
Sus In jos
Diesel




Mesaje : 24
Data de inscriere : 14/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:19 am

in primul rand invata sa formulezi o fraza si dupa vino sa imi dai mie sfaturi Laughing
In al doilea rand ala a umplut topicu cu prostii.. eu doar ii explicam Razz
Ms de intelegere:)
Sus In jos
Geo

Geo


Mesaje : 32
Data de inscriere : 16/07/2011
Varsta : 31
Localizare : Stadium

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:30 am

Client pe Site .. bafta la lvl
Sus In jos
http://sacrificemu.malware-site.www/
Expresive




Mesaje : 14
Data de inscriere : 25/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 1:41 pm

ce s-a intamplat de sa oprit serverul.... ?
Sus In jos
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 11:06 pm

la inchis ca sa rezolve bugul ala cu 1hp la mobi Laughing
Sus In jos
Expresive




Mesaje : 14
Data de inscriere : 25/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 12:19 am

nu krd ca se mai deschide azi Neutral
Sus In jos
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 2:06 am

Am jucat prea mult Twisted Evil
Sus In jos
davidelu1

davidelu1


Mesaje : 42
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Bass Down Low !!

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 3:54 am

bai fratilor nusitu ce sa spun eu cred ca geo defapt vrea sa ne amageasca Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 4:16 am

Azi na intrat deloc pe mes... Twisted Evil
Sus In jos
Expresive




Mesaje : 14
Data de inscriere : 25/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 4:29 am

dap na intrat deloc pe mes n-am dormit toata noaptea sperand sa ii dea drumu la server dar nik ....Neutral
Sus In jos
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 4:30 am

Pana la urma era mai bun S3 ca era cu mai putine buguri, nu ca S4 asta... Laughing
Sus In jos
Diesel




Mesaje : 24
Data de inscriere : 14/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 5:33 am

Lasati ma omul sa isi faca treaba... pana una alta ia mai iesiti si voi din casa..Very Happy
Va invit pe toti la Ramnicul Valcea sa bem cv impreuna sa ne distram si sa ne cunoastem mai bine Razz
Sus In jos
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 11:07 am

Mai faci ceva la sv?
Sus In jos
DoMiNoS

DoMiNoS


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/07/2011

Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 01, 2011 7:58 pm

Acum e nuj ce bug, numai pot intra pe Mu, dupa ce ma loghez ramane blocata imaginea... Evil or Very Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Noul patch ( probleme launcher )   Noul patch ( probleme launcher ) - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Noul patch ( probleme launcher )
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SacrificeMu :: Plangeri-
Mergi direct la: